19 Aralık 2014 Cuma

VAN HABER - HÜDA-PAR'dan Erciş ve Muradiye Esnafına Ziyaret

Hür Dava Partisi (HÜDA-PAR) Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Mehdi Oğuz, beraberindeki ilçe belediye başkan adaylarıyla birlikte Erciş ve Muradiye esnafı ziyaret etti.

20 Şubat 2014 Perşembe 15:46
VAN HABER - HÜDA-PAR'dan Erciş ve Muradiye Esnafına Ziyaret

HÜDA-PAR’ın belediye başkan adaylarına büyük teveccüh gösteren Muradiye esnafı, adaylara ikramda bulundu. Ziyaret esnasında esnafın sıkıntısını da dinleyen Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Mehdi Oğuz, müşterilerle de sohbet etti. Beraberindeki Muradiye Belediye Başkan Adayı Kazım Bilici, Çaldıran Belediye Başkan Adayı Mehmet Selim Çınarcı, Erciş Belediye Başkan Adayı Halil Caroz, Muradiye İlçe Başkanı Zafer Yavuzer ile ziyaretlerini sürdüren Oğuz, HÜDA-PAR’ın hizmet partisi olduğunu ve kesinlikle rüşvete izin vermeyeceklerini belirtti. Oğuz, belediyeleri almaları durumunda, belediyenin imkânlarıyla halka hizmet edeceklerini söyleyerek bu konuda esnafın da faydalanacağını ve Muradiye halkı için yeni bir dönem noktası olacağını söyledi. Belediye imkânlarıyla neler yapılabileceğini, ne tür hizmetlerde bulunabileceğini halka göstereceklerini söyleyen Oğuz, HÜDA-PAR’ın halkın hizmetinde olacağını, halka hizmet konusunda çok sayıda projelerinin olduğunu belirtti. Belediyelere yetim malı gibi koruyacaklarını ifade eden Oğuz, Allah rızası doğrultusunda halka en iyi hizmeti vereceklerini vurguladı.

AK Parti ve BDP seçim bürolarını da ziyaret eden HÜDA-PAR adayları, daha sonra Erciş’e geçtiler. Erciş esnafından da yoğun teveccühle karşılanan Van Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Mehmet Mehdi Oğuz, esnafın sıkıntılarını tek tek dinledi.

HÜDA-PAR’DAN ERCİŞ VE MURADİYE ESNAFINA ZİYARET

HÜDA-PAR’DAN ERCİŞ VE MURADİYE ESNAFINA ZİYARET

HÜDA-PAR’DAN ERCİŞ VE MURADİYE ESNAFINA ZİYARET

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
ARŞİV